Registrace

Jak se zaregistrovat: 

  • Klikněte na odkaz „Registrace uživatele".
  • Prostřednictvím záložek vyberete „Registraci soukromé osoby" nebo „Registraci firemního zákazníka".
  • Vyplňte požadované údaje do registračního formuláře. Povinné údaje jsou označeny tučným písmem a symbolem *. Používejte úplné údaje, včetně diakritiky (háčků a čárek), abyste zabránili případným záměnám osob a ulic při doručování zásilek.
  • Po vyplnění registračního formuláře klikněte na tlačítko „Zkontrolovat formulář". Nebudou-li data vyplněna správně, budete vyzváni k opravě chybně vyplněného nebo chybějícího údaje. Jsou-li data vyplněna správně, můžete na dále zobrazené stránce ověřit formální správnost údajů a potvrdit registraci.
  • Kliknutím na tlačítko „Zaregistrovat" bude nová registrace odeslána do našeho informačního systému a zároveň formou e-mailu našemu obchodnímu oddělení. Potvrzení o úspěšném odeslání Vámi vyplněných registračních údajů Vám přijde obratem také e-mailem na adresu, kterou jste uvedli v registračních údajích.

 

Nový obchodní partner:

  • Chcete-li s námi navázat obchodní spolupráci a zařadit se mezi naše obchodní partnery, kontaktujte nás pomocí elektronického formuláře, který najdete na našich stránkách v sekci „Registrace uživatele“, záložka „Registrace firemního zákazníka“.
  • Vyplňte požadované údaje do registračního formuláře. Povinné údaje jsou označeny tučným písmem a symbolem *. Používejte úplné údaje, včetně diakritiky (háčků a čárek), abyste zabránili případným záměnám osob a ulic. Jsou-li data vyplněna správně, můžete na dále zobrazené stránce ověřit formální správnost údajů a potvrdit registraci.
  • Kliknutím na tlačítko „Zaregistrovat" bude Vaše registrace odeslána do našeho informačního systému a zároveň formou e-mailu našemu obchodnímu oddělení. Potvrzení o úspěšném odeslání Vámi vyplněných registračních údajů Vám přijde obratem také e-mailem na adresu, kterou jste uvedli v registračních údajích.
  • Následně Vás bude náš pracovník kontaktovat a zašle Vám obchodní podmínky a rámcovou smlouvu. Dále bude od Vás vyžadovat potvrzení rámcové smlouvy a doposlání dokumentů k ní náležejících (výpisu z Obchodního rejstříku nebo Živnostenského listu). 
  • Nakonec Vám bude vše potvrzeno a bude Vám vygenerováno nové heslo pro přihlášení se do našeho eshopu, kde uvidíte veškerý náš sortiment za své velkoobchodní ceny.

 

Již jsem nakupoval:

Pokud jste u nás již nakupoval osobně nebo přes elektronický obchod a nemáte (nebo jste zapomněl) uživatelské jméno a/nebo heslo, můžete zažádat o jeho nové přidělení na adrese obchod@learningtoys.cz s uvedením jména a adresy (v případě firmy ještě název společnosti a IČO).

 

Změna osobních údajů:

Chcete-li změnit své osobní údaje, tak po přihlášení klikněte na odkaz „Změnit údaje“ v panelu „Osobní menu“. Zobrazí se Vám stránka, ve které můžete opravit/nastavit Vaše osobní a firemní údaje.

 

 

Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...