Playgro

S Playgro se představivost se rozvíjí v každém období

První roky dítěte jsou plny zvědavosti a zkoumání při čemž se dítě začíná učit o sobě a světě, ve kterém žije. V Playgru si uvědomují důležitost tohoto rozvojového období, a proto vytváří zábavu ve spojení s inovativní- mi hračkami, které upoutají dětské smysly a podnítí jejich představivost.

Playgro hračky poskytují pro kojence nekonečné možnosti v jejich vývoji, učení a objevování. Playgro vývojáři jsou specialisti v oblasti kojeneckých vývojových hraček. Jejich talent je ve vytváření produktů, které upoutají pozornost dětí a udělají jim radost zatím co je povzbuzují v důležitých dovednostech odpovídající jejich věku.

Playgro zaručuje, že každý produkt obsahuje vlastnosti, které pomohou dítěti k rozvoji a řadě dovedností zahrnující motoriku a kognitivní dovednosti a stimulují je k myšlení, zrak, sluch a pohyb. Rozmanitost Playgro produktů zahrnuje položky mnoha pod-kategorií včetně aktivních hraček, chrastítek a kousátek, doplňky pro kočárek, koupel, závěsné hračky, deky a podložky, plastové doplňky a dalších.

V ČR a SR Playgro distribujeme od roku 2012 a jsme pyšní, že můžeme být zástupci této značky v naší zemi.

Playgro v ČR
Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...