The First Years

Logo3

Výrobky přední světové značky jsou určeny pro první roky života dítěte. Díky své jednoduchosti a praktičnosti nabízejí rodičům bezpečnou péči o děti od narození po batolecí věk. Na vývoji produktů značky The First Years se kromě pediatrů podílejí i sami rodiče, což napomáhá k lepšímu pochopení a řešení potřeb rodičů a jejich dětí.

Hra a objevování

Hra je součástí dětského světa. Proto jsou hračky důležitým společníkem dítěte v každé fázi jeho vývoje. Jejich prostřednictvím poznává svět a získává životní zkušenosti. Díky jejich vlivu si dítě osvojuje a procvičuje základní dovednosti. Proto jsou hračky  z řady The First Years vyráběny ve spolupráci s předními odborníky na dětský vývoj. Správně navržená hračka je bezpečná, napomáhá dětem k sebepoznání a rozvíjí všechny smysly.

Y7312

Krmení a potřeby pro krmení

Spotřebitelé ocení především příznivý poměr mezi kvalitou výrobku a cenou. Široký výběr mističek, lžiček a hrnečků vám zaručí, že budete mít po ruce vždy to, co zrovna potřebujete.Praktická multibalení oceníte hlavně při uchovávání potravin a cestování.

Péče a bezpečí

V této kolekci naleznete produkty, které provázejí vaše děťátko od narození po batolecí věk.

Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...