JJ Cole

JJ COLE SQUARES

Exkluzivní kolekce pro náročné rodiče, kteří mají svůj styl.

Aktivní život moderních rodičů se promítá do jejich vysokých požadavků na doplňky. Pro časté cestování s miminkem potřebují praktickou výbavu, která však bude respektovat jejich náročné požadavky na design a styl. Značka JJ Cole umí těmto požadavkům vyhovět. Produkty této americké značky maximálně usnadní cestování s miminkem a zároveň nabízí propracovaný a módní design. Kolekce JJ Cole ve světě rodičů a dětí znamená opravdu to nejlepší, co za své peníze můžete dostat. 

Co si zároveň s výrobkem JJ Cole kupujete? 

Design a styl

JJ Cole ví, že moderní rodiče chtějí být styloví. Žádají funkční výbavu pro miminko, která bude zároveň i módním doplňkem. Designéři JJ Cole navrhují originální a nadčasové kombinace tvarů, vzorů a barev, které zůstanou dlouho moderní a dají se vzájemně kombinovat. Výrobky JJ Cole mohou být skvělým dárkem, vybrané produkty se prodávají v obalu v podobě elegantní dárkové krabičky převázané stuhou se jmenovkou.

Praktičnost a funkčnost

Design produktů JJ Cole je promyšlen do posledního detailu. Například cestovní tašky poskytují obrovskou škálu kapes a prostoru pro uložení nejrůznějších nezbytností pro miminka – od dudlíku, přes lahvičku až po přebalovací podložku. Pomocí jednoduchých klipů se dají rychle a snadno připnout ke kočárku. Tašky akceptují i požadavky moderní maminky, hravě se do nich vejde notebook. Všechny výrobky JJ Cole mají velmi snadnou údržbu a jsou přizpůsobeny k pohodlnému celodennímu nošení.

Kvalita a bezpečí

JJ Cole ví, jak je důležitá bezpečnost dětí. Proto všechny materiály a výrobky procházejí přísnými atesty. Výbavička pro miminka je vyrobena z čisté bavlny a i ta prochází náročnými úpravami, které budou pro citlivou dětskou kůži příjemné a nedráždivé. Zároveň si JJ Cole klade vysoké požadavky na kvalitu materiálů, stejně jako i na zpracování každého výrobku. Kromě mezinárodních testů všechny výrobky úspěšně prošly tím nejnáročnějším testem – samotnými rodiči a dětmi.

thpe thbg style

Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...